ד"ר ברודסקי הינה כירורגית בכירה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בכירורגיה כללית וכירורגיה אונקולוגית מתחום השד. בשנת 2000, הקימה את היחידה לכירורגיית שד בבית החולים בני ציון שבחיפה, אותה היא מנהלת עד היום. במקביל לעבודתה בבית החולים, מקבלת ד"ר ברודסקי מטופלים באופן פרטי בקליניקה שלה בחיפה.
ד"ר ברודסקי הינה בוגרת המכון לרפואה טשקנט שבאוזבקיסטן (1990). את התמחותה ביצעה בבית החולים בני ציון.

המרפאה
המרפאה לרפואת השד של ד"ר ברודסקי ממוקמת ברחוב הגליל 13 בחיפה. ד"ר ברודסקי מקבלת נשים מכל הגילאים לאבחון ולטיפול בקשת רחבה של מחלות שד, לרבות גושים בשדיים, הפרשות מהפטמות, כאבים בשדיים, טיפול כירורגי במחלות שפירות, טיפול כירורגי בסרטן השד ועוד. ד"ר ברודסקי מבצעת בדיקות סקר, הן לנשים עם סיכון מוגבר לחלות במחלת הסרטן והן נשים שאינן נמצאות בקבוצות סיכון. בנוסף, ד"ר ברודסקי מעניקה חוות דעת נוספות ומעקב ארוך טווח.
בנוסף לד"ר ברודסקי, כולל צוות המרפאה מנהלת מקצועית, מזכירה לקביעת תורים ואחות שמסייעת בבדיקות, הליכים רפואיים וניתוחים. הצוות מלווה את המטופלות לאורך התהליך כולו – החל מהאבחון הראשוני, דרך שלבי הטיפול ועד לתקופת ההחלמה והמעקב ארוך הטווח.

האני מאמין של ד"ר ברודסקי
"אני חותרת למציאת הפתרון הרפואי הטוב ביותר עבור כל מטופלת שמגיעה למרפאה, תוך התייחסות למכלול הנסיבות הייחודיות. הטיפול שמתאים לאחת אינו בהכרח מתאים לשנייה – והמומחיות שלי היא להתאים את התכנית הטיפולית לאישה שניצבת מולי ולמחלה ממנה היא סובלת.
מטופלות הן נשים שרגילות לחשוב, להרגיש ולקבל החלטות עבור עצמן. במקרה של מחלה, הן נדרשות לקבל החלטות – חלקן לא קלות – ואני שם עבורן, כשותפה לתהליך, תוך הפגנת כבוד, הבנה והכלה. תפקידי הינו להעניק למטופלות את כל הכלים האפשריים לקבלת החלטות מושכלות ביחס למצבם הרפואי. לשם כך אני נעזרת במומחים הטובים ביותר בתחומים שונים, על מנת לקבל תמונה מלאה ולהתאים תכנית טיפולית מדויקת".

יצירת קשר
נשים נחשפות ללא מעט מיתוסים ואי דיוקים בנוגע לבריאות השד. באופן טבעי, נשים רבות חרדות לבריאותן, ורוצות לחוות אבחון וטיפול מקצועיים ומיומנים. אם יש לך שאלה בנוגע למצבך הרפואי, אם את מעוניינת להיבדק – צרי עמנו קשר בהקדם. נשמח להעניק לך את הטיפול המסור ביותר.


לקביעת תור חייגו 050-3300151